Firma İsmi: HUGHES
Faaliyet Konusu: Acil Göz ve Vücüt Yıkama Duşları
HUGHES bir İngiliz firmasıdır. Tehlikeli kimyasal maddelerle çalışan ya da üretimini yapan işletmelerde, kimyasal maddelerin insan vücüduna temas etmesiyle kişiler ciddi zararlar görebilmektedirler. Böyle bir durumda, kimyasal maddenin en kısa süre içinde temiz suyla bol bol yıkanması oluşabilecek zararları hafifletmektedir. HUGHES, bu gibi durumlarda kişilerin maruz kaldıkları kimyasal maddelerden temizlenmesi için, acil göz ve vücüt duşları üretmektedir.
Göz Banyosu & Yüz Yıkama Ekipmanları:

Taşınabilir, el ile çalışan, acil göz ve yüz yıkama üniteleri. Paslanmaz çelik silindirden 9 litrelik esnek hortumlu, basınç ayarlı, göz ve yüz yıkama dağıtıcısı. 2 dakika süreyle basınçlı su püskürtme kapasitesine sahiptir.

Emniyet işareti Duvara Montajlı Acil Göz banyosu. Göz banyosu eki, bir tutamaç, kaldırılabilir göz banyosu kabı ve toz kapağı ile birlikte esnek bir hortum şeklindedir.

Göz kapağı kaldırıldığında yüz banyosunun otomatik olarak çalışmasını sağlayan su valfina bağlı olan gerekli kapakla birlikte çalışan Duvar ve Pedal Montajlı Acil Göz Banyosu/Yüz yıkama çeşmesi.

Sarı yuvarlak ABS plastikten, hava şartlandırıcılı ve akış düzenleyicili Duvar ve Pedal Montajlı Acil Göz Banyosu/Yüz yıkama çeşmesi.
Vücud Yıkama Duşları:

Duvar Montaj plakası ile Duvara Monteli Acil Güvenlik Duşu, Galvaniz ya da Paslanmaz Çelik olarak temin edilebilir.

Tavan Montaj plakası ile Tavana Monteli Acil Güvenlik Duşu, Galvaniz ya da Paslanmaz Çelik olarak temin edilebilir.
OPSİYONEL SEÇENEKLER :

Duvara montaj kiti, Plastik ya da paslanmaz çelikten kırmızı duş, Optiflex Hand Shower, Proximity Switch.

İşletmenize uygun, farklı özelliklerde diğer ürün seçeneklerimiz için lütfen bizimle iletişim'e geçiniz.